Jste zde

Informace k přihlašování

Přihlásit na ČLK VS Námořní akademie 2020 se můžeš na tomto odkazu http://bit.ly/2sGD2WC, potřebuješ k tomu mít aktivní profil ve skautISu. Přihláška má několik částí, nemusíš je ale vyplňovat všechny najednou.

Část přihlášky „Informace o osobě“  a „E-mailový kontakt na vůdce oddílu“ je potřeba vyplnit co nejdříve, nejpozději do 22. 1. 2020. Dáš nám tím najevo, že máš o kurz zájem.

Část přihlášky „TY A TVŮJ ODDÍL“, „NATOČ VIDEO“ a „DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE“ jsou přijímacím úkolem na náš kurz. Tyto otázky je nutné doplnit do 22. 1. 2020. Kdo je všechny včas nedoplní, nebude brán v úvahu a bude automaticky na kurz nepřijat. Nemusíš je vyplňovat hned při podávání přihlášky, můžeš se ke své podané přihlášce kdykoliv do 22. 1. 2020 vrátit a doplnit je.

Část přihlášky „Doložení vyjádření“ a „DOPLŇUJÍCÍ SOUHLASY“ můžeš doplnit až po přijetí na náš kurz, nejpozději však do 29. 2. 2020.

Na kurz budou přijati ti uchazeči, kteří nejlépe splní zadané úkoly. Seznam přijatých a nepřijatých uchazečů zveřejníme 27. 1. 2020.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer