Čas vypracovat úkol pro přijetí!

S posledním úderem včerejší půlnoci skončilo přihlašování na ČLKVS Námořní akademie 2018. Do konce lhůty pro přihlášení to stihlo skvělých 65 uchazečů.
Vyplněním přihlášky ale nic nekončí, naopak, to nejdůležitější máte právě před sebou!
V emailových schránkách by již všech 65 zájemců o pijetí na palubu školní lodi Walrus již v této chvíli mělo mít zprávu s prvními instrukcemi, a hlavně s úkoly, na zákaldě nichž se bude rozhodovat o přijetí.
Pokud jsi takový email neobjevil, neváhej a ozvi se!
Těšíme se na vaše úkoly!
Za přípravný Tým NA 2018
Meruňka

Jeden ročník skončil, ale další je před námi!

Kadeti školní loni Walrus Jejího Veličenstva z roku 2017 úspěšně dokončili plavbu, alespoň většina z nich, těm ostatním držme pěsti!

Ale co je důležitější, právě teď nastává možnost přihlásit se ke službe na palubě školní lodi pro další kadety! Ano, přesně tak. Přihlašování na tradiční čekatelský lesní kurz vodních skautů Námořní akademiie je již v plném proudu!

Že nevíš, co tě čeká? Nejsi si jistý? Pusť si trailer, neváhej už ani chvíli a přihlaš se!

Walrus a Její Veličenstvo královna už čeká!

 

!POZOR POZOR!

Právě byl zveřejněn seznam přijatých kadetů! Najdete se tam? V nejbližších dnech obdrží přijatí kadeti email s dalšími informacemi.

Konec přihlašování pro rok 2017

Posledním úderem včerejší půlnoci odzvonil lodní zvon také konec přihlašování na Námořní akademii 2017. Ti, kdo se stihli přihlásit včas, by již ve svých emailových stránkách měli mít všechny potřebné informace, ohledně vypracování úkolum na jehož zákaldě se bude rozhodovat, kdo se stane kadetem Jejího Veličenstva.
Pokud nkdo z přhláených kadetů teno mail neobdržel, ť s ozvena eal NA: nmorni.akdemie@cetrum.cz
Za přípravý Tým NA 2017
Meruňka

Přihlašování na Námořní akademii 2017 od 25. 11. 2016!

Bim bam! Bim bam! Bim bam! Lodní zvon ohlašuje spuštění přihlašování na další ročník Námořní akademie, a tím se otevírá příležitost pro další, kdo chtějí zažít něco nepopsatelného a neopakovatelného, něco, co v tobě zůstane už napořád. Něco, co si každý prostě musí zažít na vlastní kůži.

Námořní akademie je čekatelský lesní kurz vodních skautů, ale určitě ne jen pro ně. Kromě hlubokých zážitků nabízí také rozšíření vědomostí, které tě připraví na nástrahy, které čekají při pomoci u vedení oddílu, ale které také můžeš využít i v každodenním životě.

Přihlašování bude spuštěno 25. listopadu 2016 a bude možné pouze po omezenou dobu, a to do 31. 1. 2017.

Přihlásit se je možné přes přihlášku, kterou najdeš v záložkách.

Pokud stále váháš, mužeš nahlédnout pod roušku Námořní akademie.

 

Neváhej a pojď do toho s námi!

Přípravný Tým NA

Posádka školní lodi Walrus roku 2016 doplula do cíle

O druhém listopadovém víkendu dopluli kadeti jejího Veličenstva do cíle. Celých 19 z nich dokázalo úspěšně složit čekatelskou zkoušku, zbývajícím 7 přejeme hodně štěstí při dokončování!
 
Nicméně, jak se říká: Král je mrtev, ať žije král! , proto ač jedna posádka lodi doplula do bezpečí přítsavu, ale co nevidět začne Její Veličestvo shánět nové zájemce, kteří stojí o to stá se kadety na školní lodi Walrus! Doporučjeme mít oči na stopkách, více se dozvíte již brzy!
 
Za přípravný Tým NA
Meruňka

opustili jsme Rio de Janeiro, další zastávka Mimoň

Kadeti Jejího Veličenstva (pozor!) i tentokrát úspěšně zvládli náročný výcvik na školní lodi Walrus. Lertos naše plavba směřovala po stopách na zákeřný vir Zika, kdy jsme naše putování zakončili na barevném karnevalu v Rio de Janeiru. Nutno poznamenat, že letos nám na letní části Námořní akademie pršelo jen a pouze JEDEN den. Na druhou stranu, není se čemu divit, když jsme putovali po slunných vodách jihoamerického kontinentu. Všechno má ale svůj konec, a tak i naše společná plavba na školní lodi Walrus je již minulostí.
Ale nezoufejte!

Seznam přijatých odtajněn - víme, kdo letos bude kadetem jejího Veličenstva

Dnes ráno se na stránkách objevil seznam přijatých kadetů, spolu s těmi, kdo jsou náhradníky a také s těmi, kteří přijatí nebyli.
Následujícím úkolem pro všechny přijaté bude zkontrolovat svoji emailovou schránku a v první řadě potvrdit přijetí informačního emailu, případně se o něj přihlásit, když jste mezi přijatými, ale email si vás nenašel.

Přihlašování je za námi, úkoly před námi

O půlnoci z 29. února na 1. března skončilo přihlašování na další ročník Námořní akademie. To je možná nemilá zpráva pro ty, co to nestihli, ale naopak pro ty, co se přihlásit stihli, máme zprávu dobrou :)
Již dnes, tedy 1. března by do vašich emailových schránek měly od nás přiletět další informace a instrukce, a především domácí úkoly.
Domácí úkoly vyplňujte pečlivě, jelikož na jejich základě se bude vybírat, kdo bude kadetem Jejího Veličensta pro rok 2016.
Tyto úkoly musíte splnit nejpozději do 21. března.
A kdy se dozvíte výsledky? Už 11. dubna!!

Už jen pár dní zbývá do konce přihlašování na NA 2016

Když se 15. prosince 2015 spustilo přihlašování, určitě to všem připadalo jako zbytečně brzo, vždyť je čas až do konce února... Jenže! Čas je neúprosný a najednou zbývá jen posledních pár dní, než se přihlašování na letošní ročník Námořní akademie definitivně uzavře!
Proto neváhej a využij ještě možnosti přidat se k  nám na palubě školní lodi Walrus a zažít neočekávaná dobrodružství ve službách Jejího Veličenstva!

Stránky

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer